Vraag

Beste heer, mevrouw,

Bij ons geldt de CAO Jeugdzorg. Nu is het zo dat ik in het 2e ziektejaar terecht kom. Wat wordt er verstaan onder 'werk' in deze? Zijn dit ook re-integratie inspanningen?

10.4
In de volgende situaties heeft de werknemer in het tweede jaar van arbeidsongeschiktheid 52 weken
recht op 85% van het salaris zoals dat in artikel 7.1. is vastgesteld:
- Als de werknemer werk doet dat in zijn plan van aanpak staat, gericht op re-integratie.

Alvast dank!

Groeten,
Paulien van der Veer

Deel deze vraag

1 Reactie

1 Werk is hier uw eigen werk en het werk dat u in het kader van de re-integratie (volgens het PvA) verricht.

Bedankt voor uw stem!

Beoordeel:
* * * * *

Niet het antwoord dat u zocht?

Kies een onderwerp:
Relevante zoekterm:

Welkom terug. Om te reageren of om contact op te nemen dient u eerst in te loggen. Klik op onderstaande knop log in om in te loggen.

Log in
Sluit scherm