Over mij persoonlijk

Ik ben van 1976 tot 2013 werkzaam geweest in het notariaat, de laatste 20 jaar hoofdzakelijk in de vastgoedpraktijk. Vanaf 2013 heb ik mijn eigen advieskantoor. Naast een algemene adviespraktijk is mijn kantoor gespecialiseerd in vastgoed, bedrijfsovernames en notariële zaken.

Over mijn kantoor

Steijns Legal

landelijk

Twitter feed

@httpstwitter.com

Recent beantwoorde vragen

Hallo; Ik heb een vraag ivm scheiding.Mijn man en ik willen beide gaan scheiden. Maar wij hebben 2 problemen.Kort geleden zijn mijn beide ouders overleden en ik kreeg een ervenis.Dat heeft voor mijn een groot emotioneel waarde. Ik ben een buitenlandse en in mi...
Lees meer
Op basis van de door u verstrekte gegevens is mijn conclusie dat de erfenis niet in de gemeenschap van goederen valt omdat op de nalatenschap het erfrecht van het land waar uw ouders woonden van toepassing is. U hoeft hierover niets in het convenant op te neme...
Ik bouw een nieuwe recreatiewoning, goedgekeurd door de gemeente, er is binnen de zes weken geen bezwaar ingediend, kunnen mijn buren daarna nog een bezwaar indienen voor een raam wat binnen twee meter van de erfgrens zit ?
Lees meer
De door de gemeente verleende omgevingsvergunning staat los van de privaatrechtelijke regels waarmee bij de bouw rekening gehouden moet worden.. Op grond van artikel 5:50 en 51 B.W. mogen in een muur welke binnen 2 meter van de erfgrens staat en daarmee evenwi...
Mijn moeder is 15 jaar geleden overleden, 6 jaar geleden heeft mijn vader alle contact met mij verbroken. Nu heeft hij het huis te koop staan, als deze verkocht wordt mag ik dan mijn kindsdeel van mijn moeder opeisen? Zij zijn getrouwd in gemeenschap van goede...
Lees meer
Indien er geen testament was is dat afhankelijk van de overlijdensdatum van uw moeder. Indien zij voor 1 januari 2003 is overleden, kunt u te allen tijde het kindsdeel opeisen. Bij overlijden op of na 1 januari 2003 is de wettelijke verdeling van toepassing en...
Bekijk alle antwoorden

Welkom terug. Om te reageren of om contact op te nemen dient u eerst in te loggen. Klik op onderstaande knop log in om in te loggen.

Log in
Sluit scherm